Calvin Klein K3D2S111 SARTORIALLY ck K3D2S111

Designerskie zegarki fashion to bardzo pożądane przez kobiety dodatki do kreacji wieczorowych. Ten model idealnie się do tego nadaje. Dzięki swojemu kolorowi nadaje się idealnie do srebrnej biżuterii.

Design tutaj jest podobny do innego opisywanego modelu jednak pozłacanego. Modele te są bliźniacze, jednakże różnią się kolorem. Na tarczy zegarka brak jest cyfr i indeksów. Znajdziemy tu wyłącznie wskazówki i logo Calvina Kleina.

Typowe dla tej półki cenowej jest obsługiwanie i pokazywanie aktualnego czasu przez mechanizm kwarcowy. Zasilany baterią kryształ kwarcu to bardzo popularny sposób na wyświetlanie godziny i aktualnego czasu. Bransoleta zegarka jest cienka i wykonana ze stali polerowanej. Brak jest możliwości regulacji, gdyż bardziej jest to element dekoracyjny i biżuteria aniżeli typowy zegarek. Calvin Klein jest znany ze swoich ustępstw natury funkcjonalnej na rzecz wyglądu i cieszenia oka. Zegarek naturalnie posiada podstawową wodoodporność i jest w pełni funkcjonalny. Dwa w jednym, biżuteria i zegarek.