Calvin Klein K2247120 Gent New Bold ck K2247120

W katalogach CK znajduje się wiele męskich zegarków. Ten model zasługuje jednak na specjalne wyróżnienie. Dlaczego? Gdyż jest to naprawdę solidny zegarek posiadający wszystko co potrzeba. W tej skromnej i przejrzystej tarczy jest zmieszczone bardzo wiele elementów. Jest ona srebrna podobnie jak reszta zegarka. Na niej znajduje się zarówno datownik jak i przydatny przy nieco bardziej sportowym użytkowaniu chronograf.

Dokładność wskazań wszystkich elementów zapewnia mechanizm oparty o drgający kryształ kwarcu. Obecność baterii to wyeliminowanie konieczności nakręcania czy też naciągu mechanizmu zegarka. Ten męski zegarek jest w całości srebrny. Metalowa koperta i bransoleta to wyroby ze stali niepowodującej problemów natury alergicznej.

Zakup zegarka od znanego producenta który to został wykonany w Szwajcarii powoduje, iż możemy liczyć na dwuletnią gwarancję. Nieco więcej wytrzymuje bateria, więc możemy bez problemu cieszyć się aktualnym czasem na tarczy naszego zegara bez obaw o niezawodność. Szkiełko zegarka jest mineralne, czyli przede wszystkim odporność na uszkodzenia mechaniczne, uderzenia lub stłuczenia jest naprawdę znaczne. Klasyczny srebrny oparty na bransolecie model.